F.A.Q.

W Naszym F.A.Q znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Czy muszę rejestrować konto aby dokonać zakupu?

Tak, rejestracja konta do zakupu jest wymagana, a Państwa dane muszą się zgadzać z danymi karty / paypala. W innym przypadku transakcja trafi do weryfikacji która może potrwać do 5 dni roboczych. 

Za każdym razem odrzuca mi płatność, dlaczego?

Proszę zwrócić uwagę czy wszystkie dane które Pan podał podczas rejestracji są poprawne i zgodne z danymi z Państwa karty bądź konta. Nasz system jest wyczulony na wszelkiego rodzaju próby oszustwa bądź wyłudzenia informacji. Jeżeli Państwa płatność nadal jest odrzucana to proszę się skontaktować ze swoim bankiem bądź operatorem kart który obsługuje karty w naszym serwisie. 

Jak długo jest ważny zakupiony voucher?

Zakupione e-vouchery są ważne przez 30 dni od momentu zakupu - po tym czasie tracą one ważność.

Nie otrzymałem zakupionego produktu

Wszystkie zakupione produkty są dostępne po zalogowaniu się na swoje konto w zakładce moje zamówienia. W przypadku gdy tam również nie ma zakupionego produktu prosimy o kontakt.

Zdarza się również iż nie otrzymujemy Państwa wpłaty od razu - w takim wypadku musimy czekać aż operator płatności zaksięguje Państwa wpłatę - może to potrwać nawet do 48h i nie jest to zależne niestety od nas.

Moja płatność jest w weryfikacji, co to oznacza?

Za pewne konto zarejestrowane u Nas w systemie zawiera inne dane niż posiadacz karty który dokonywał transakcji - aby transakcja doszła do skutku należy zmienić dane na takie same, jak te z którego jest dokonywana płatność. 

Wszelkie próby oszustwa, wyłudzeń bądź niezautoryzowanych transakcji będą zgłaszane bezpośrednio operatoraowi płatności oraz odpowiednim służbom.

Ile trwa weryfikacja płatności?

Jeżeli otrzymałeś od nas wiadomość, że Twoja płatnośc jest weryfikowana to najlepiej jest się z nami od razu skontaktować ponieważ znacznie przyśpieszy to cały proces.

W innym wypadku płatności weryfikujemy nawet do 5 dni roboczych. 

Dlaczego otrzymałem dwa kody?

Perfect Money wymaga dwóch kodów, a mianowicie - Numer vouchera oraz Kod aktywacyjny

Otrzymane od Nas kody są wysyłane w jednym wierszu, dlatego proszę zwrócić uwagę który kod jest który.

Dokonałem płatności przelewem, kiedy otrzymam swoje zamówienie?

W przypadku płatności przelewem księgowanie środków na naszym koncie może trwać do 72h, dlatego w przypadku tej płatności prosimy o cierpliwość. Księgowanie jest zależne od banków i nie mamy na to żadnego wpływu.